Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Hiszpania - Polska 6:0

Treść komentarza:

czemu wstyd... są najlepsi ..pokazali nam gdzie nasze miejsce i jak się powinno grać w piłkę..dopóki nie nauczymy się grac dokładnie z pierwszej piłki (co dziwne u mnie pod blokiem wszyscy to potrafią) i nie znajdziemy silnychg szybkich i wytrzymałych bocznych obrońców którzy będą się włączać w ofensywę i wracać do obrony oraz przydał by się napastnik który potrafi strzelić gola ( sorry ale lewandowski nadaje się co najwyżej na ligę holenderska bądź średniak niemiecki czy fracuski chociaż i tak wątpię czy da sobie rade widząc go przy okazji ostatnich spotkań) będziemy przegrywać z czołówką futbolu :) pozdro.. FRANZ

Autor komentarza: SMUDA

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.