Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do REQUIEM - KATASTROFA W SMOLEŃSKU

Treść komentarza:

jesli macie takie negatywne nastawienie do tej piosenki to nie komentujcie jej , jest bardzo duzo osob na tym swiecie ktorym to pomaga , a jesli ty SYSIA do tej pory nie zaznalas takiej potrzeby to z jednej strony mnie cieszy dla ciebie , a z drugiej smuci , bo nie pomyslalas o tych ktorzy maja pech na tym swiecie .... bo jest bardzo duzo nieszczesc na tym swiecie , a ty widocznie tego nie doznalas. Kochanie ukryj sie , i nie wpinaj takich durnowatych komentarzy ....

Autor komentarza: Agni

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.