Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Amatorski film tuż po katastrofie TU-154M

Treść komentarza:

I CO WY (CI CO Z NAS DRĄŻĄCYCH TEMAT KPILI I SZYDZILI NA FORACH?) NA WIADOMOŚĆ naszego dziennikarza BATERA przebywającego w MOSKWIE? PO CO ROSJA KŁAMAŁA, ŻE KATASTROFA WYDARZYŁA SIĘ O 8:56 ??? NA CO POTRZEBOWALI TYLE CZASU ???? SKORO PAN BATER MÓWI, ŻE SMSA OD CZŁONKA DELEGACJI O KATASTROFIE DOSTAŁ O 8:40 A CZŁONEK TEN POTRZEBOWAŁ MINIMUM 5 MINUT NA PRZEKAZANIE JEMU TEJ STRASZNEJ WIADOMOŚCI ??? TEŻ MACIE ZAPEWNE JAKIEŚ BANALNE WYTŁUMACZENIE PRAWDA? ZA MAŁO WAM TYCH NIE PASUJĄCYCH DO SIEBIE SPRZECZNYCH INFORMACJI ???? NO ALE CO TAM! PRAWDA? TO NIE WASI CZŁONKOWIE RODZIN TAM ZOSTALI ZAMORDOWANI!!!! A TO ŻE MORD PRAWDOPODOBNIE MIAŁ MIEJSCE ZAMIETLIBYŚCIE DLA SPOKOJU DUCHA (WOGÓLE GO MACIE?) POD DYWAN! LEPIEJ NIC NIE WIDZIEĆ I NIC NIE SŁYSZEĆ! UDAWAĆ ŻE WSZYSTKO JEST OK!BRAWO ZA OBYWATELSKĄ POSTAWĘ I SPOKÓJ NA DUSZY!

Autor komentarza: CZIKA

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.