Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Amatorski film tuż po katastrofie TU-154M

Treść komentarza:

sa ludzie ktorzy wierza w zamach i sa ludzie ktorzy sadza ze byl wypadek. tylko nikt nie zajmie sie sprawa tego fimiku, poniewaz widac na nim zywych ludzi. ale tej sprawie probuje sie ukrecic leb, poniewaz polski rzad boi sie rosji. ale my ludzie wiemy i tego nikt nie wymarze z naszych pamieci. najgorsze jest tylko to ze ktos zacznie dociekac ponownie prawdy za kilkadziesiat lat bo juz nikt sie nie bedzie bal.

Autor komentarza: kotus153

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.