Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do ROZMOWA Z KONTROLEREM LOTU ZE SMOLEŃSKA

Treść komentarza:

Wieża lotu powinna komunikować się z pilotami w języku angielskim. Nie wiem co im odbiło z tym rosyjskim. To tak, jakby niemiecki samolot lądował na polskim lotnisku komunikując się z wieżą w języku polskim. Aczkolwiek nie wierzę, że żadna informacja z wieży nie była konsultowana z jakimkolwiek generałem z pokładu, a oni, już raczej po rosyjsku to sobie owieczki przed snem liczyli.

Autor komentarza: Halun

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.