Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do piosenka z serialu ,,Majka''

Treść komentarza:

Tekst Piosenki: Skąd mam na dłoniach nieba ślad nie pytaj mnie Jak mogłam zgubić się wśród ulic, które znam nie pytaj mnie O czym w środku dnia potrafię śnić nie pytaj mnie Gdy wśród przechodniów nagle staje zamiast iść nie pytaj mnie Czuje że sama sobie tego nie zmyśliłam szukając znów kolejnej z dróg Czuje jak w moim sercu rodzi się nadzieja gdy bięgnę już kolejną z dróg

Autor komentarza: Kasiunia

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.