Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do "To, co zobaczyłam w stajni, to był szok"

Treść komentarza:

WSZYSCY MACIE RACJĘ! Ja dla tych koni zbieralam pieniadze zebralam 235,03zl. To starczy na 700kg. owsa a 700kg. owsa starczy na 44 dni. Konie te widze 3 razy w tygodniu, poniewaz 4 z nich znajduja sie u Krystyny K. (widać na filmiku) tam mam swoje lekcje jazdy konnej. A tego hu.a to bym kazala wrzerac te grzyby a pozniej zdychac w tym gnoju!!!

Autor komentarza: Koniara

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.