Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Armenian Genocide - 1915

Treść komentarza:

Myślę, że ormiański pisarz Hovhannes Tumanyan bardzo słusznie powiedział o turkach to, że Tysiąc lat był potrzebny żeby turkowie z ludojada stali się mordercami, a trzeba będzie kolejny tysiąc lat, aby stali się ludzmi....To są podłymi dikusami który chyba nigdy z jaskini nie wychodzą, to są pasożytami, którzy mieszkają na cudzej ziemi, ojczyznę Ormian.Hańba,że Świat milczy, nie robi nic!!!

Autor komentarza: ormianka

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.