Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Pijani maturzyści... To My Polacy :P

Treść komentarza:

przekolorowaeuczniowie z biłgoraja hehehehe wszedzie tacy są, a właściciele pensjonatów prosza tylko żeby przez okna butelkami nie rzucać i piją z uczniami-czy mają wycieczkowicze lata czy nie...ściema to jest...nie ma grzecznych dzieci juz:):):):)))))

Autor komentarza: milennnn

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.