Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Popis homoseksualnej tolerancji...

Treść komentarza:

mi tacy ludzie nie przeszkadzaja dopoki dumnie nie szpanuja tym ze sa homo... jakis mezczyzna woli mezczyzne? Ok spoko niech sie spotykaja w domu, chodza razem do kina czy na pizze mam to gdzies ich sprawa ale niech nie domagaja sie wiekszych praw niz maja i zadnych kurna pochodow przez cale miasto!!! nie dosc ze przez taki pochod wlasnie mam wrazenie jakby uwazali sie za lepszych (czemu nie ma parad ludzi hetero?) to jeszcze kurna paralizuja przez to miasto na pare godzin... aha i maja prawo do bycia homo tego im nikt nie odbierze ale tak samo mi nikt nie odbierze prawa do krzywego patrzenia sie na nich czy nawet szyderczego usmiechu w ich strone

Autor komentarza: czarusek

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.