Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do The Abdul

Treść komentarza:

do takiego stopnia bylem pod wrazeniem The Abdula ze szukalem info o nim... od 8 roku zycia cwiczy akrobatyke, ojciec Akrobata, matka Akrobatka... trening czyni mistrza, lecz ten facet ma 195cm wzrostu :o to nie mało i srodek ciezkosci baaardzo trudno złapać. waga 80kg ale chyba to czyste miesnie bo zobaczcie na brzuch w 0:50... podziwiam naprawde

Autor komentarza: roro

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.