Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Wypadki motocykli

Treść komentarza:

nie mam nic do scigantów ale zauważcie że zdecydowana większość wypadków jest właśnie z ich udziałem. znam wiele osób którzy zaraz po zdaniu prawka chcą kupić jakąś 600 albo co gorsza 1000. opamiętajcie sie, jak chcecie sie nauczyć jeździć to na początek proponuję cbr125.

Autor komentarza: xtz

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.