Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do gimnastyka i hula

Treść komentarza:

toopik, to jest zaje*iste pytanie! miałem dziewczynę, co to ćwiczyła, to jest j*bane umartwianie się... problemy ze stawami ze wszystkim. jeśli spotkasz dziewczyna a ona powie Ci, że taniec, to sposób na życie możesz o niej zapomnieć ;) to pustogłowe tancerki, które nie mają życia poza treningami i występami, bez wyjątków...

Autor komentarza: atetus

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.