Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Kierowco! Nie bądź bezmyślny!

Treść komentarza:

widziałem kilka akcji PSP, żenada! brak profenozjalizmu! jak się śpi cały dzień i wyjeżdża na akcję ciężko się pozbierać. Straż jest mocno przereklamowana, znam przypadek w którym człowiek ratujący życie kradł w sklepach w Niemczech, na moje pytanie czy nie skubnie portfela podczas wypadku jeśli nikt nie przeżył odpowiedział że nie, nie wiem jak Wy ale ja w to nie bardzo wieżę. A tym strażaką którzy za mało zarabiają proponuję iść do innej pracy np. na budowę lub do stoczni gdzie większość z nich by padła po kilku godzinach i dość pieprzenia o ratowaniu życia, taka praca oby była to praca z powołania a nie z lenistwa i pamiętajcie drodzy profesjonalni strażacy nie gaście pomieszczeń z potasem wodą- BOOOM! Nie zawsze pasy ratują życie! - wypadek 5 osób 2 zapięte 3 nie 3 żyją gdyż wypadły z samochodu.

Autor komentarza: abdul

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.