Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Paul vunak - knife defence

Treść komentarza:

0:00 - 0:36 - Nóż spada z góry, ja przyjmuję go na ramię i odpieram atak. Nie, to nie działa. Po pierwsze: jeśli przyjmiesz takie cięcie ręka krwawi, ale podczas walki tego nie czuć. Następnie ciało doznaje szoku. W dwie sekundy krwawisz, a po pięćdziesięciu sekundach jesteś gotów. Poruszasz się dookoła, nie masz refleksu, nie ma pracy nóg. Masz tylko dwie sekundy na reakcję, gdyby takie zdarzenie miało miejsce. 0:36 - 0:51 - Więc jeśli Twój przeciwnik zatnie cię w rękę jest koniec walki. To było cięcie ręki broniącej przed kłuciem. Spójrz, że nóż robi to samo z mięsem. Mam dla ciebie nowinę: nie ma różnicy, między twoją ręką, a mięsem. 0:52 - 1:04 - Zastąpimy ten nóż w ręku i weźmiemy magiczny marker po to, żeby zobaczyć gdzie (przeciwnik) dostaje cięcia. Runda druga. Do dzieła! 1:23 - 1:43 - Przerwa! OK? Teraz... to są zasadnicze miejsca (wskazuje na kreski na rękach). OK? To jest przez okres 30 sekund. Dlatego zachowaj to w pamięci: lepiej przeżyć i trzymać się trzech zasad: biegnij, chowaj się albo wiej.

Autor komentarza: bananowyjasio

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.