Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Discovery - Jak to jest zrobione? - Garnki - Wyoblanie

Treść komentarza:

A tak po za tym to ci kolesie co tam robią to naprawdę fachowcy. Widac że robią w akordzie i każdy ruch mają doprowadzony do perfekcji. nie marnują na nic swojej energii ani czasu. naprawdę szacunek. A i jeszcze jedna rzecz do do wyoblarki cnc. to jednej nie ma co trzymac bo osoba obsługująca wycina krążek w max 10sekund a później zakłada na wyoblarkę i 5 min siedzi i patrzy. więc żeby maksymalnie wykożystac te maszyny potrzeba ich kilka przynajmniej. A to już są grube miliony złotych. + do tego osoba ogarnięta żeby popisac programy. Też ci byle koleś za 1500 nie przyjdzie i nie ustawi roboty na taką maszyną. No i dochodzi jeszcze energia, której takie maszyny zjadają bardzo dużo. Tak więc konkludując na polskie warunki, przy naszych zamówieniach typu 100szt tego 50tego a tego aż pincet automaty nie mają racji bytu. Chyba, że za taki garnek policzysz 150zł... pozdrawiam i zapraszam na www.drykart.pl

Autor komentarza: www.drykart.pl

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.