Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do bodek

Treść komentarza:

palę od 19 lat, większość moich znajomych pali, większość ludzi w każdej kolejnej pracy też paliła. jednak kilkoro odeszło, bo zaczynali będąc nastolatkami, palili aby się zdystansować od swoich realnych problemów (problemy są po to, by je rozwiązywać, a nie od nich uciekać), nie znali umiaru - przechodzili przez wszystko aż po ostre g**no. ci, którzy umarli to głównie ci, co palili browna, crack, brali kokę i kompot, jechali na grzybach non-stop. ale byli i tacy, którym odp*****ło po paleniu, bo mieli właśnie ostre schizy. są i tacy co żyją, ale jakby umarli np. ci, którzy kirają klej (koszmar). powiem jedno: zacząłem palić mając lat 22, a nie 14 i uważam, że maryśki i innych rzeczy powinni próbować LUDZIE DOROŚLI I ZRÓWNOWAŻENI PSYCHICZNIE wyłącznie. legalizacja? tak, ale wyłącznie dla ludzi dorosłych i zrównoważonych!!!!!! co do skuna - koleś ma rację - to ma coraz mniej wspólnego z maryśką, spryskuje się to dosłownie wszystkim. i to nie tylko inne dragi, substancje nieorganiczne jak do wzrostu tytoniu, ale nawet szkodliwe bakterie. czy wiecie, że 90% stafu na rynku zawiera bakterie streptococcus? poczytajcie sobie o tym, to wam da do myślenia na pewno.

Autor komentarza: buli

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.