Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do bodek

Treść komentarza:

Oj,chłopak momentami przesadza.W wielu kwestiach ma rację,ale to jak wielu jego znajomych, w jak różnych i zadziwiających powodów zmarło, daje do myślenia na temat prawdziwości jego wspomnień.Ale zamierzenie dobre,bo czasami od maryśki ludzie zaczynają,na herce kończąc i się od niej uzależniając.No, a wtedy scenariusz jak Bodek mówił. Wiem, bo znam tego przypadki.

Autor komentarza: NIcki Pulos

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.