Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do bodek

Treść komentarza:

Palę od dawna i w ogóle mnie nie ciągnie do ówna jakim są opiaty, kwasy itd. Syf jakich mało. Znam wielu przećpanych tym ludzi i z tym muszę się zgodzić-dragi niszczą ludzi. Jednak mj to co innego, założyłem się z kumplem, że jarać przez miesiąc nie będę i wygrałem bez problemu.. Poczytajcie raport WHO o szkodliwości marihuany na tle alkoholu i nikotyny.. pzodro Ogólnie koleś przez 80% czasu chrzani głupoty jak mało kto ;) Ciekawe ile za to dostał kasy..

Autor komentarza: Polako

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.