Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do FragMovie MeSiAsH CS 16

Treść komentarza:

Zapraszam na serwer CS 1.6 ONLY DD2 : 31.186.83.241:27036 Zalety serwera: - Zero lagów! - Stabilne Pingi - Możliwość leczenia kolegi z Teamu. - Brak piosenek, czysty serwer. - Wysoki poziom gry - Duża ilość graczy STEAM! Forum: Cs-Maniaki.xaa.pl Serwer dziala 24/7! Zapisz IP: 31.186.83.241:27036 i wbijaj!

Autor komentarza: kosiba122122

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.