Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Nauka Jazdy według blondynki

Treść komentarza:

Jakby ja bylem tym instruktorem to uzylbym wiecej przeklenstw w jednym zdaniu niz on przez caly kurs z tą blondynom :PP mieszkam niedaleko tego ronda i wiem ze jest ono jednym z najprostszych w Rudzie Śląskiej normalnie az krew czlowieka zalewa gdy widzi takie cos :PP

Autor komentarza: Maniur_1991

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.