Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Rocco - Drop The Bass TECHNO REMIX by DJ MALLORCA

Treść komentarza:

oj dzieci dzieci :) Wy mówicie ze nic nie mixowal...heh nie powiedzial byl zeby mixowac w tak badziewnym programie :) flanger trzeszczący efekty ogółem do bani...co tu wielkiego :] znajdzie sobie kogos co smiga na mixerze i cdkach i dopiero mowcie co to mixowanie znaczy ;)

Autor komentarza: Dj Dzięcioł

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.