Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Przerwotka marian :)

Treść komentarza:

Spoko film;) Legendarny ziom powraca:) @Perfect_One - dodawanie takich komentów jest co najmniej dziecinne - nie piszesz, co(według Ciebie) jest źle, wogóle zachowujesz się impertynencko.Co z tego że na śniegu, lol? Takie komentarze są bez sensu, a Ty według mnie jesteś pozerem (a sądząc po ortografii i gramatyce mało zdolnym gimnazjalistą).Popracuj nad sobą, a potem oceniaj innych. Wracając do tematu - na czym jak na czym, ale na piłce się Marian zna. Jeszcze raz - elegancki filmik;)

Autor komentarza: simonthesorcerer

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.