Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do drift

Treść komentarza:

Ale widzę, że sami tunerzy. Kwestia konstrukcji zawieszenia jakie ma (ch*jowe gdy nie ma obciążenia) a nie ręczny czy łyse opony. Spróbujcie wjechać czymś takim na ręcznym, a zobaczycie jak się zachowa. Na pewno nie tak. Ślisko złe zawieszenie dużo gazu = wtopa

Autor komentarza: Miras008

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.