Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Gdy mężczyźni wychowują dzieci

Treść komentarza:

delikatnie mówiąc głupie. te filmy równie dobrze mogłyby sie dotyczyc samotnych matek...... sam wychowuje dzieci i jakos nigdy nie zauwazylem yakiego zachowania u dzieci, dlaczego to niby kobiety maja byc lepsze w wychowywaniu dzieci??????????? komentaze prosze na gg 1698588. zapraszam

Autor komentarza: kaktus

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.