Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do a. 11s.jpg

Treść komentarza:

Widać od razu kto głosował na PiS ,a kto na PO... Ale ja wiem jedno, gdyby Rosjanei hccieli zabic kaczynskiego to zrobili by to w innych okolicznosciach. Wypadek w gruzji ze ślepym snajperem byłby lepszą okazja do tego. A jezeli ktos obwinia PO to pomyślcie czy logiczne byloby zabijac kogoskto i tak przegrałby (w co nei watpie0 nadchodzace wybory? Bo jezeli mowimy o zamachu to chodziloby glównie o Lecha K.

Autor komentarza: adrian

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.