Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Ciekawa budowla ze śniegu

Treść komentarza:

i ile potrzeba śniegu na too... tego typu robią na łąkach, wzgórzach, pagórkach... ja u siebie tez robie.. Lubie budować ze śniegu. Każde dziecko tak zaczyna: -bałwan -iglo (no może w wieku nastoletnim) - i inne przedmioty.

Autor komentarza: lala

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.