Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do princess 123

Treść komentarza:

Ja nieradzę się upodabniać do emo a tu widzę was od ch.uja xD tym więcej zabawy ile z was ścierwa chce z glana kur.wa lamusy pier.dolone !!!myślicie że jesteście kur.wa mroczni i te wasze pier.dolone żal oraz to że świat was nie kocha! zrozumcie wreszcie ścierwa pier.dolone że wszyscy mają na was wyje.bane po jakiego chu.ja wam ta subkultura szma.ciarzę !!! to że napisałem tutaj to był czysty przypadek jeśli jakiś pier.dolony emos ma coś do powiedzenia zamieszczam tu numer mojego gg :12042272 dalej ci.oty piszcię i podawajcię to innym cio.tom i zje.bą z subkultury szma.ciarzy emo niech też piszą czekam z niecierpliwością

Autor komentarza: Jebać Emo

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.