Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do parkowanie roweru

Treść komentarza:

widze ze rower zastapuje wlasciciela w pracy pod latarnia w smietniku [W DOMU ] przynajmniej rower cos zarobi niz ta glupia sciema WESOLYCH SWIAT pozdro dla ekipy za wyjatkiem tego pe**ła ariela. Caluski dla moich niunkow z olesna !!!!!!!!!!!!!!!!

Autor komentarza: Jurand

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.