Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Reklama w gazetce TESCO

Treść komentarza:

NIESTETY, w gazetce Tesco napisza wszystko zebys tylko wszedl do sklepu. Po raz kolejny okazuje się że towar reklamowany w gazetkach Tesco jest niedostepny w sklepie. Zachecony informacja w ostatniej gazetce, o ramkach cyfrowych w cenie 99.99 udalem sie dzisiaj do sklepu Tesco, gdzie otrzymalem informacje ze takich ramek nie bylo, nie ma i nie bedzie. Na moje pytanie, dlaczego w takim razie Tesco zapelnia swoimi gazetkami moja skrzynke pocztowa, oferujac w nich cos, czego nie moga mi sprzedac, zostalem odeslany do centrali. Jednym slowem, probuje sie klienta nabic w butelke, wprowadza sie go w blad i proponuje atrakcyjny towar w dobrej cenie tylko po to, zeby sciagnac klienta do sklepu, po czym powiedziec mu, ze co prawda ramek nie ma i nie bedzie, ale np. jajka sa w dobrej cenie. Coz, nie od dzisiaj wiadomo ze sklepy stosuja rozne techniki, aby skusic klientow do zakupow, ale akurat wspomniany przezemnie sposob wydaje mi sie byc niskich lotów. I jeszcze jedno, gdzie sa ekolodzy, przeciez te tony gazetek z towarem ktorego nie ma to chyba nie jest zbyt ekologiczna dzialalnosc.

Autor komentarza: SEBA

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.