Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Zadanie

Treść komentarza:

Autor mial odwage i poczucie humoru, nie powiem. Co do przedmowcow pocacych sie nad obliczeniem tego - ludzie przeciez tego nie trzeba nawet liczyc, bo to jest szczegolny przypadek trojkata prostakatnego 3,4,5 - tego ucza w gimnazjum jesli nie w podstawowce, wiec po co to liczyc?? ;p

Autor komentarza: Jo

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.