Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Zadanie

Treść komentarza:

jakie proscizna łatwiejszego niemogli nać to jest na poziomie podstawówki sasasa hahaha wieć tak wynik wyjdzie 5 a doszłam do tego tak ze 4 do kwadratu 3 do kwadreatu= x do kwadratu a wieć x do kwadraru= 25 w pierwiastku a więc x= 5 buhaha

Autor komentarza: bizon13beata

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.