Zezowaty opos i Oscary

Opublikowany 2011-02-27 12:19:52

surtv
994
Heidi - zezowaty opos - to jedna z największych gwiazd niemieckiej telewizji. Skutecznie wyparła z anteny misia Knuta i obecnie robi karierę na całym świecie. Tymczasem Amerykanie postanowili sprawdzić, który z nominowanych aktorów zostanie wybrany zwycięzcą przez to urocze zwierzę ( zwierzę pojawia się w 1. min nagrania).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.