Zajumali drabinę, ale nie pomyśleli o monitoringu

Opublikowany 2012-05-31 17:06:03
Wybierz jakość filmu: 240
bestdriver204
1456
Dwaj sprytni złodzieje z Zabrza ukradli drabinę, ale niestety policja była sprytniejsza i wypatrzyła ich w kamerach monitoringu miejskiego.

Komentarze (2)


  • berserker30
    2012-06-02 21:45:11
    @Adri zgadzam się z Tobą,ale co zrobić?Taki mamy zacofany naród.Chociaż biorąc pod uwagę film zawsze jest na co popatrzeć :)
  • Adri
    2012-06-02 16:43:25
    Bieda widac u was w polsce, zeby sprawdzac monitoring o jakas drabinke za pare zlotych... Jeszcze policja na sygnale, dobre jaja zamiast prawdziwych kryminalistow zlapali zlodziei drabin! Jak ze sredniowiecza, jeszcze ich spalcie na stosie, co za zacofany kraj

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.