Wypadek - bolid IndyCar Edmonton 2009 - 07 - 26

Opublikowany 2009-07-28 20:00:05

marcineq91
1430
Wypadek - bolid IndyCar Edmonton 2009 - 07 - 26 ______ Podczas pit stopu zapalił się bolid Brazylijczyka Tony'ego Kanaana. Tankowane paliwo rozlało się na pojazd, który w błyskawicznym tempie stanął w płomieniach. Na szczęście kierowca wyszedł z wypadku bez poważniejszych obrażeń.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.