Wojna w Osetii - Gruzja opuszcza Osetię

Opublikowany 2008-08-10 11:21:37

surtv
1452
"Nasze siły zostały całkowicie wycofane" - zakomunikował szef departamentu informacji w gruzińskim MSW Szota Utiaszwili. To wyraźna odpowiedź na rosyjskie ultimatum. Przywódcy Federacji zapowiedzieli, że nie zaczną rozmów o zawieszeniu broni dopóki Gruzja nie wycofa swych sił z Osetii Południowej.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.