Wojciech Jaruzelski - Symulant unikający sprawiedliwości ? (11.07.2013)

Opublikowany 2013-07-14 19:42:14

  • autor: Anonim
1037
Katowicki IPN chce, by warszawski sąd jeszcze raz przyjrzał się raportom ze stanu zdrowia gen. Wojcecha Jaruzelskiego. Generał nie przychodzi na procesy ws. wprowadzenia stanu wojennego, bo według niegłych nie może przebywać w skupiskach ludzi ... Na jego hucznych urodzinach było ok.100 osób

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.