Vj Dominion - Megamiks

Opublikowany 2014-03-14 14:13:32
Wybierz jakość filmu: 240
agmi
225

Komentarze (2)


  • selina1
    2014-04-07 04:32:54
    Witaj, mam na imię Selina znaleźć cię tutaj dzisiaj i potrzebne do rozmowy z tobą, i podzielić się z wami informacjami, nie wiem bardzo dobrze, ale przez swój profil. Kontakt na ([email protected]) tak, że mogę wrócić do Ciebie więcej szczegółów o mnie z moich zdjęć. Proszę nie pisać na stronie napisz do mnie w moim adresem e-mail ([email protected]) -------------------------------------------------------------------- Hello, my name is Selina found you here today and needed to have a conversation with you, and share an information with you, I do not know you very well, but through your profile. Contact me at([email protected]) so that i can get back to you with more details about me with my photos. Please do not write on the site write me here in my email address ([email protected])
  • surfistka
    2014-03-22 05:59:11
    Naprawdę świetne!! ;D PzDr;)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.