Turbo - Maqmra

Opublikowany 2009-01-01 15:13:40
strasznydiabol
776
Dobry Polski heavy metal! (kawałek pochodzi z płyty Tożsamość)

Komentarze (1)


  • strasznydiabol
    2009-01-02 15:05:01
    Słyszysz głos ponad chmurami i w Twym umyśle niczym mur coś blokuje, coś wytrzymuje słaby ból... Oczy masz mocno zamknięte, boisz się.. Czy to już? Pustka słow. a życie zcięte... Jakiś ból.... Zaczniesz czuć strach i pokorę, pójdziesz w cisze i w senny busz. Zamkniesz czas i swoje dłonie złożysz tu.... To Twój bunt, twe własne słowa, własny świat i własny strach Wokół szum, wiec walisz głową... słaby ból... Glosy ciche niczym wiatr, Głosy martwych, glosy lat. Ciche szepty martwych dusz... To Twój bunt, Twe własne słowa. W cieniu snu i martwych drzew ciche odrzwia chylą się, tylko wicher mówi coś – jakby ktoś... blisko „ktoś” Zacząć myśleć, zacząć czuć, odejść w cisze, w senny busz. cisza nocy, pustka słów, własne lęki, własny duch...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.