Thillana Revati - Indian dance by Polish dancers

Opublikowany 2010-09-06 21:11:52
  • autor: Anonim
783
This innovative, yet strongly connected with traditional Kalakshetra style thillana choreographed by Smt.Jayalakshmi Eshwar was performed by advanced group/dancers of Nataraja Dance Theatre (Teatr Tańca & Studium Nataraja) based in Warsaw. Performers: Alicja Kaczorek, Aleksandra Michalska-Singh, Marta Musiał, Marta Krzemień-Ojak, Klara Wojciechowska. --------------- Klasyczny taniec indyjski bharatanatyam w wykonaniu grupy zaawansowanej/zespołu Teatru Tańca Nataraja, podczas pokazu "Niezbędnik Tancerza" w Centrum Kultury Łowicka w Warszawie.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.