TELEBIMY GDAŃSK tel. 506 599 481 -Ekrany LED Trójmiasto

Opublikowany 2012-04-26 14:03:13
  • autor: Anonim
878
http:// EKRANY LED TELEBIMY GDAŃSK tel. 506 599 481; Zatoka, Grunwaldzka , Bażyńskiego, Kołobrzeska, Hala Olivia, Gdańsk Wrzeszcz, Manhattan, Krewerka, Karmelicka, reklama led Trójmiasto: Gdynia, Gdańsk, SOPOT

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.