TELEBIM GDYNIA ŚWIĘTOJAŃSKA tel. 506 599 481 SKWER KOŚCIUSZKI

Opublikowany 2012-04-30 12:35:10

  • autor: Anonim
1166
EKRAN LED TELEBIM GDYNIA ŚWIĘTOJAŃSKA SKWER KOŚCIUSZKI tel. 506 599 481, ekrany led telebimy Gdynia: Morska, Mylna, Władysława IV, Wiśniewskiego PKP; reklama led Gdynia, trójmiasto www.REKLAMAnaTELEBIMACH.com

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.