Tak mieszka Ludovic Obraniak

Opublikowany 2009-08-19 01:09:09
marcineq91
1994
Tak mieszka Ludovic Obraniak ______ Chcecie wiedzieć, jak mieszka Ludovic Obraniak? Dzięki francuskiej telewizji "Canal+" możecie zobaczyć dom nowej gwiazdy reprezentacji Polski. "Ludo" nie tak dawno brał udział w programie, w którym pokazał dziennikarce "Canal+" swoje okazałe apartamenty.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.