Ta seksbomba to dziewczyna Krychowiaka! - Druga Połowa

Opublikowany 2016-07-27 13:39:07

agmi
1151

„Sesja w CKM-ie? To Grzegorz mi ją zaproponował, ale z mężczyznami przyjaźnić się raczej nie mogę”. O zazdrości, cichych dniach po słabszym meczu i miłości opowiada dziewczyna jednego z najlepszych polskich piłkarzy - Grzegorza Krychowiaka. Gościem "Drugiej Połowy" była Célia Jaunat. Zobacz jak wygląda prywatne życie piłkarza i modelki.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.