SzukajPrześlij film * Prześlij plik wideo * Zarejestruj z kamery internetowejObejrzyj ten film wideo w nowym oknieWojna pomiędzy trębaczem a sąsiadami cz. 1/2

Opublikowany 2009-07-20 12:42:41
  • autor: Anonim
449
19 lipca o godz 22:20 Na osiedlu Beskidzkim w Bielsku Białej Jakiś koleś z balkonu zaczął grac na trąbce ;) Nie spodobało się to okolicznym mieszkańcom i wybuchła niezła wojna. 2 częsc lepsza polecam !!!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.