Skutki uboczne szczepień - HPV (Gardasil) i inne

Opublikowany 2012-04-16 20:16:31

  • autor: Anonim
1003
Obudź się...otwórz oczy na problem !!!

Komentarze (1)


  • widz
    2012-04-17 22:41:06
    Farmacja nie jest zainteresowana zdrowiem społęczeństwa ludzkiego, ale jego chorobami. Takie podejście biznesu farmaceutycznego przekłada się na zwielokrotnienie zysków ale efektem tego jest coraz bardziej schorowane społeczeństwo. Przemysł medyczny nie istnieje dla kreowania zdrowego społeczeństwa, ale eksploatacji jego zasobów i tworzenia chorób. Zysk stawia się ponad przysięgą hipokratesa, którą składa każdy lekarz...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.