Sklepom zielarskom grozi upadek

Opublikowany 2009-11-27 17:28:04

sqill1995
975
Sól bocheńska tylko w aptece! Rozporządzenie Ministra Zdrowia z znacznie ogranicza listę produktów leczniczych, dopuszczonych do sprzedaży w sklepach zielarsko-medycznych. Poza listą znalazło się ponad 200 dotychczas dopuszczonych produktów min. wazelina biała, sól bocheńska, czy witamina C.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.