Samolot przejechał ulicami Warszawy

Opublikowany 2011-02-19 12:42:55

surtv
1348
Na ulicach Warszawy można było zobaczyć niezwykły konwój. Z lotniska na Okęciu, przez Ochotę na Plac Trzech Krzyży odholowano samolot Polskich Sił Powietrznych Orlik TC II. Będzie on ozdobą gali Buzdyganów, podczas której wyróżnione zostaną osoby zasłużone dla obronności kraju (TVN24).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.