Prezydent przysypia w kościele

Opublikowany 2010-08-11 15:16:15

surtv
1018
Bronisław Komorowski w zeszły piątek złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym i formalnie stał się prezydentem Polski. Po uroczystościach wziął zaś udział w mszy świętej w Archikatedrze św. Jana. Zmęczenie wydarzeniami tego dnia być może dała się wyznaki co widać dokładnie na dołączonym nagraniu.

Komentarze (7)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.