Polska - Francja 0:1

Opublikowany 2011-06-10 14:21:16
surtv
991
Reprezentacja Polski przegrała z Francją 0:1 (0:1) w piłkarskim meczu towarzyskim rozegranym na stadionie Legii w Warszawie. Jedynego gola dla Trójkolorowych po pechowej interwencji we własnym polu karnym zdobył Tomasz Jodłowiec. Pomimo porażki Polacy momentami grali naprawdę dobrze i byli równorzędnym rywalem dla Trójkolorowych (Wideo należy do ).

Komentarze (2)


  • neo88
    2011-06-11 12:18:09
    Nie ma co przecież jako jedyni w tym meczu zdobyliśmy bramkę a to już coś :). Tylko szkoda że samobójczą :(
  • franz
    2011-06-10 23:06:55
    wcale nie taki samobój można nazwać rykoszetem. Zbytnie krytykowanie naszej reprezentacji też jest przesadą

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.